Dzień: 2013-05-28

WOŚP 2013

SZKOLNY FINALIK WOŚP w SP nr 28 odbył się w piątek – 11 stycznia 2013r. W tym dniu rano, wszyscy uczniowie naszej szkoły podzieleni na grupy od I do III klasy wraz z oddziałami przedszkolnymi oraz od IV do VI klasy mieli spotkania na sali gimnastycznej. Podczas tych spotkań prezentowane były wykonane wcześniej orkiestrowe plakaty oraz ułożone hasła. Po prezentacji miała miejsce pogadanka na temat idei ORKIESTRY oraz celu kolejnej zbiórki. Dzieci – a za ich pośrednictwem również rodzice, krewni i znajomi – zachęcane były do tego, by licznie przybyć na popołudniowy kiermasz.
W czasie wspomnianego kiermaszu, który trwał od 1600 do 1730 każda klasa na przygotowanych na parterze szkoły stoiskach sprzedawała ciasta, maskotki i inne różności, starając się zebrać jak najwięcej pieniędzy.

Nasz tegoroczny wynik to 3531,64 zł!

Warsztaty teatralne dla uczniów i rodziców

W czerwcu 2012r odbyły się warsztaty teatralne, tym razem skierowane do dzieci i ich rodziców. Pani Teresa Adamkiewicz i pan Mirosław Orzechowski odsłonili kolejne tajniki pracy aktorskiej. Dzięki zaangażowaniu rodziców, warsztaty miały charakter bardzo rodzinny. Dorośli mogli na własnej skórze przekonać się jak ciężka jest praca aktora i ile wysiłku trzeba włożyć by osiągnąć zamierzony efekt. Różnorodne ćwiczenia dykcyjne, praca z tekstem, zabawy relaksacyjne dały uczestnikom warsztatów wiele radości i powodów do dumy z dobrze wykonanych zadań. Młodym aktorom życzymy wielu sukcesów teatralnych.

Targi edukacyjne

Święto Szkoły 2012