Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3622 Godomy po ślonsku – czerwiec 2013 – SP28 Zabrze
SP28 Zabrze

Godomy po ślonsku – czerwiec 2013

24.06.2013 r.  w naszej szkole odbyła się impreza dla uczniów klas I-VI i oddziałów przedszkolnych przygotowana przez panią wicedyrektor oraz nauczycieli i uczniów z klas młodszych. Miała ona na celu rozpowszechnienie kultury śląskiej, promowanie piosenek oraz dawnych zabaw
i gier podwórkowych. Wszyscy świetnie się bawili. Najwięcej trudności sprawiało niektórym dzieciom mówienie w gwarze śląskiej oraz zrozumienie pojedynczych wyrazów. Mamy nadzieję, że w ten sposób przyczynimy się do rozpowszechnienia śląskiej tradycji.
Scenariusz