Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3622 19 października 2013 – SP28 Zabrze

Dzień: 2013-10-19

Dzień nauczyciela

W piątek, 11 października w  szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Nauczyciela, którą przygotował Samorząd Uczniowski, klasy IIIa i IIIb oraz nasi aktorzy z klas teatralnych -IVa i Va. Nad całością czuwały p. Sylwia Globisz – Pędziwiatr, p. Sylwia Kurtek, p. Marlena Flak, p. Anna Derela  i p. Ewa Rogacka. Program artystyczny był wykonany perfekcyjnie i nie powstydziłby się go żaden teatr. W programie znalazły się życzenia i żartobliwe dedykacje dla nauczycieli, przeplatane piosenkami, tańcami i pokazami akrobatycznymi Na szczególną uwagę  zasługuje występ klas III. W ich wykonaniu mogliśmy zobaczyć inscenizację do wiersza Juliana Tuwima  “Pan Tralaliński”. Cóż to był za kunszt! A jaka scenografia! Widać było, że wszystkie dzieciaki czuły się na scenie jak przysłowiowe ryby w wodzie. Ciekawym elementem dekoracji były portrety nauczycieli wykonane przez uczniów. Wszyscy młodzi artyści nagrodzeni zostali gromkimi brawami.