Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3622 Pasowanie na ucznia – SP28 Zabrze

Pasowanie na ucznia

W piątek 11 października 2013 w naszej szkole odbyła się uroczystość pasowania na ucznia. Najpierw wszyscy odśpiewaliśmy hymn państwowy, następnie dzieci z klas I śpiewały piosenki, mówiły wierszyki i tańczyły.

Po części artystycznej odbyła się część oficjalna tzn. w pozycji na baczność z podniesionymi dwoma palcami prawej ręki  pierwszaczki uroczyście ślubowały. Potem pani dyrektor ogromnym ołówkiem pasowała dzieci na uczniów, a  panie wychowawczynie wręczały pamiątkowe dyplomy. W klasie przygotowany był słodki poczęstunek i niespodzianka. Na końcu każda klasa zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcia klasowe.

Od tego dnia 63 uczniów zostało pełnoprawnymi uczniami Szkoły Podstawowej nr 28 w Zabrzu.