SP28 Zabrze

Zakończenie klas szóstych

W DROGĘ….. Pod takim hasłem klasy szóste zebrały się na sali gimnastycznej. Ostatni raz z rąk pani dyrektor wszyscy absolwenci otrzymali świadectwa ukończenia szkoły. Niektórzy mieli szczególne powody do radości bo oprócz świadectwa otrzymali książki i dyplomy za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Tytuł najlepszej uczennicy i wpis do złotej księgi przypadł w tym roku Karolinie Lis – uczennicy klasy VI a. Również wielu rodziców miało powód do dumy. Otrzymali oni listy gratulacyjne za wychowanie swoich dzieci. Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna. Uczniowie przygotowali Koncert Życzeń dla wszystkich pracowników szkoły. Dedykowano im wiersze, piosenki, tańce i pokazy akrobatyczne. Gości szczególnie rozbawił taniec z baletu „Jezioro Łabędzie” w interpretacji grupy chłopców. Wszystkim cały występ bardzo się spodobał i na pewno to zakończenie szkoły zapamiętają jej absolwenci, rodzice i wszyscy pracownicy.