Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3622 OBCHODY DNIA ŚW. MARCINA – SP28 Zabrze
SP28 Zabrze

OBCHODY DNIA ŚW. MARCINA

11 listopada 2013r po raz kolejny obchodziliśmy w naszej parafii Dzień Św. Marcina. W obchody tego święta licznie włączyli się uczniowie i nauczyciele naszej szkoły. Barwny pochód ze św. Marcinem na koniu wyruszył z placu szkolnego przed godz. 1600. Na drodze przemarszu do kościoła towarzyszyła wszystkim górnicza orkiestra. W kościele dzieci brały udział w nabożeństwie ku czci św. Marcina oraz śpiewały i tańczyły. Do wspólnego świętowania przyłączyła się również pani prezydent Małgorzata Mańka – Szulik oraz radni naszego miasta. Po zakończonym nabożeństwie pani prezydent podziękowała obecnym za udział w tym święcie, a szczególnie wszystkim dzieciom.

[Not a valid template]