Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3622 Obchody Święta Niepodległości w Zabrzu – SP28 Zabrze

Obchody Święta Niepodległości w Zabrzu

11 listopada 2013 roku, przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego: Marta Strugała, Aleksandra Hulin oraz Kamil Brandys wraz z opiekunem, wzięli udział w corocznych obchodach Święta Niepodległości w Zabrzu. W oficjalnej uroczystości, która rozpoczęła się na placu Warszawskim, uczestniczyły również. władze miejskie, przedstawiciele służb i instytucji publicznych, środowisk kombatanckich oraz organizacji i stowarzyszeń społecznych. Po koncercie orkiestry dętej, przemówieniu pani Prezydent, prezentacji służb mundurowych oraz po przedstawieniu zaprezentowanym przez zabrzańską młodzież nasi uczniowie przeszli do kościoła p.w. św. Anny, gdzie odbyła się uroczysta Msza święta w intencji Ojczyzny. Następnie, aby uczcić pamięć poległych wraz z innymi uczestnikami złożyli kwiaty pod krzyżem na placu kościelnym.

[Not a valid template]