Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3622 Dzień pluszowego misia – SP28 Zabrze
SP28 Zabrze

Dzień pluszowego misia

25 listopada pluszowe misie znowu przyszły do szkoły. Królowały na lekcjach i na przerwach. Wśród pierwszaków był nawet miś przebrany i taki z pomalowaną buzią. Grupa przedszkolna, „Misiaki”, miała na głowach opaski z misiakami. Samorząd Uczniowski pozbierał z każdej klasy największe i najmniejsze niedźwiadki. W czasie spotkania na sali gimnastycznej wyłoniono misia „wielkoluda” i misia najmniejszego    ( na zdjęciu siedzi na nosie dużego). Właścicielką tego pierwszego jest Daria Pudło     z kl. III b, a drugiego, Oliwia Milewska z kl. II a. Dziewczyny zostały nagrodzone. Lubimy Dzień Pluszowego Misia.