Dzień: 2013-12-27

DZIEŃ ANIOŁA

W dniu 17 grudnia odbył się w naszej szkole zorganizowany przez Samorząd Uczniowski DZIEŃ ANIOŁA.
Jedni uczniowie przyodziali piękne anielskie kostiumy by pokazać swoją prawdziwą naturę, inni, by skorzystać z zasady: „Przebrany nie pytany”, ale wszyscy bawiliśmy się świetnie  😆 .
Biorąc udział w loterii można było wygrać coś słodkiego, a biorąc udział w konkursie zgarnąć nagrodę za najpiękniejszy wizerunek anioła.
Oby wszyscy uczniowie mieli aureole na głowach nie tylko w okresie świątecznym 😆
Najlepsze życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia składa Samorząd Uczniowski.

Wieczór filmowy klas teatralnych

W dniu 9 grudnia odbył się w naszej szkole wieczór filmowy dla klas teatralnych!

Dzięki możliwości, jaką daje nam tablica multimedialna klasy 4a i 5a wraz z wychowawczyniami mogliśmy poczuć się jak w kinie. Na dużym ekranie zobaczyliśmy ekranizację, przeczytanego przez niektórych z nas „Dziennika cwaniaczka”. Z popcornem i z przepyszną pizzą, czas upłynął nam w bardzo miłej i wesołej atmosferze. Już nie możemy doczekać się kolejnego spotkania.

Udział klasy teatralnej w WARSZTATACH DZIENNIKARSKICH

W dniu 4 grudnia klasa teatralna 4a wzięła udział w warsztatach dziennikarskich przeprowadzonych przez panią Katarzynę Włodarczyk, która zapoznała nas z zasadami pracy w redakcji. Mieliśmy możliwość sprawdzenia swojej wiedzy na temat tworzenia artykułów, jak również spróbowania swoich sił w ich pisaniu. Najlepsze prace zostały nagrodzone długopisami z logo „Nowin zabrzańskich”. Zdjęcie naszej klasy można było podziwiać w „Nowinach zabrzańskich” 12 grudnia.