Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3622 DZIEŃ ANIOŁA – SP28 Zabrze
SP28 Zabrze

DZIEŃ ANIOŁA

W dniu 17 grudnia odbył się w naszej szkole zorganizowany przez Samorząd Uczniowski DZIEŃ ANIOŁA.
Jedni uczniowie przyodziali piękne anielskie kostiumy by pokazać swoją prawdziwą naturę, inni, by skorzystać z zasady: „Przebrany nie pytany”, ale wszyscy bawiliśmy się świetnie  😆 .
Biorąc udział w loterii można było wygrać coś słodkiego, a biorąc udział w konkursie zgarnąć nagrodę za najpiękniejszy wizerunek anioła.
Oby wszyscy uczniowie mieli aureole na głowach nie tylko w okresie świątecznym 😆
Najlepsze życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia składa Samorząd Uczniowski.