SP28 Zabrze

Szkolne JASEŁKA

Święta Bożego Narodzenia to czas wiary, nadziei i miłości. Ten niezwykły, świąteczny czas spędzamy w gronie rodziny i przyjaciół. W przepiękną atmosferę świąt wprowadziły nas szkolne Jasełka wystawione tuż przed świętami, przygotowane w tym roku przez uczniów klas drugich. W rolę reżyserek tego przedsięwzięcia wcieliły się panie wychowawczynie; Patrycja Naguszewska, Ewa Rogacka, Jadwiga Szewczuk, a piękną dekorację, oprócz w/w, wykonały panie: Anna Derela i Izabela Guzy. Profesjonalne zdjęcia zrobił pan Rafał Kosz, tata Wiktorii. Dzieci bardzo aktywnie brały udział w przygotowaniu inscenizacji, ćwiczyły swoje role, śpiewały kolędy i tańczyły.
 W wykonaniu rekwizytów i strojów pomagali licznie rodzice uczniów klas drugich, za co serdecznie wszystkim dziękujemy. Jasełka wystawione były dla rodziców oraz dwukrotnie dla społeczności szkolnej.
 
Niech magiczny czas Świąt pozostanie z nami na bardzo długi czas!!!