Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3622 Klasy pierwsze na przedstawieniu – SP28 Zabrze
SP28 Zabrze

Klasy pierwsze na przedstawieniu

W środę 08.01. 2014r uczniowie z klas Ia, Ib, Ic wraz ze swoimi wychowawczyniami, byli w Zabrzu w MOK Guido na spektaklu pt. „Bajka o kocie w butach”. Widownia żywo reagowała w czasie przedstawienia, chętnie nagradzała aktorów oklaskami i odpowiadała na ich pytania. Wszyscy kibicowali głównemu bohaterowi – kotkowi. Po przedstawieniu odbyły się krótkie warsztaty teatralne.

[Not a valid template]