Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3622 Apel promujący zdrowie – SP28 Zabrze
SP28 Zabrze

Apel promujący zdrowie

Klasy II c i III b pod kierunkiem swoich wychowawczyń p. Patrycji Naguszewskiej i p. Anny Dereli, przygotowały apel promujący zdrowy tryb życia. Dzieci poprzez strofy wierszy zachęcały obecnych do racjonalnego odżywiania się, uprawiania sportów, ale przede wszystkim do regularnego uczęszczania do stomatologa i dbania o zęby. Oglądającym szczególnie do gustu przypadła Baba Jaga, która nie dbała o swoje zęby, ale w końcu została przekonana, że warto mieć piękny uśmiech. Wiersze i przedstawienie były przeplatane tańcami i piosenkami. Wszyscy nagrodzili aktorów gromkimi brawami. Mamy nadzieję, że obecni wzięli sobie również do serca wszystkie usłyszane rady.