Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3622 Apel z okazji Dnia Ochrony Praw Dziecka – SP28 Zabrze
SP28 Zabrze

Apel z okazji Dnia Ochrony Praw Dziecka

17 stycznia dzieci  z klas IIa, IIb, IIc oraz Samorząd Uczniowski, przypomnieli uczniom naszej szkoły prawa jakie są zawarte w Konwencji Praw Dziecka. Usłyszeliśmy, że nikt nie może  łamać praw dzieci oraz, że zawsze mogą one liczyć na pomoc w przypadku ich łamania. Zostały też przedstawione obowiązki uczniów zawarte z Statucie Szkoły. Organizatorzy apelu chcieli przekazać, że znajomość swoich praw oznacza rozumne ich wykorzystanie. Jest to ściśle związane z rozumieniem obowiązków.

[Not a valid template]