Miejski Konkurs Recytatorski ,, Przyroda w poezji dziecięcej"

25 marca 2014 roku w Szkole Podstawowej nr 31 w Zabrzu odbył się Miejski Konkurs Recytatorski ,  na którym reprezentanci klas I-III zabrzańskich szkół prezentowali wiersze o przyrodzie. Naszą szkołę reprezentowali :

Kacper Burda – uczeń kl. I b, podopieczny pani Malinowskiej – Wolny ,

Mirosław Krakowczyk– uczeń kl. II b  , podopieczny pani Jadwigi Szewczuk oraz

Daria Pudło i Mateusz Szoć – uczniowie kl. IIIb podopieczni pani Anny Dereli i pani Heleny Maśnicy

Konkurencja była bardzo duża i komisja miała trudne zadanie, gdyż poziom prezentowanych wierszy był na bardzo wysokim poziomie.

Przyznano  po trzy miejsca na każdym poziomie tj. I II i III miejsce wśród  pierwszo, drugo i trzecioklasistów. Wśród laureatów  znaleźli się również uczniowie naszej szkoły a mianowicie :

Mirosław Krakowczyk – laureat I miejsca w kategorii klas II

Mateusz Szoć –  laureat I miejsca w kategorii klas III

Daria Pudło – laureatka II miejsca w kategorii klas III

Gratulujemy zwycięzcom i trzymamy kciuki za laureatów pierwszych miejsc , którzy wezmą udział  w dalszych zmaganiach konkursowych, na szczeblu wojewódzkim w dniu 10.04.2014 roku w Gliwicach.