Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3622 Konkurs na "NAJŁADNIEJSZĄ MARZANNĘ" – SP28 Zabrze
SP28 Zabrze

Konkurs na "NAJŁADNIEJSZĄ MARZANNĘ"

W piątek 21 marca w trakcie obchodów PIERWSZEGO DNIA WIOSNY ogłoszono wyniki na „Najładniejszą marzannę”. Dzieci z klasy I a zajęły III miejsce. Uczniowie bardzo się ucieszyli z miejsca i nagród tj. piłki do siatkówki i do piłki nożnej.