Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3622 Obchody pierwszego dnia wiosny – SP28 Zabrze
SP28 Zabrze

Obchody pierwszego dnia wiosny

 21 marca dzieci z klas I-III oraz oddziałów przedszkolnych uczestniczyły w obchodach Pierwszego Dnia Wiosny zorganizowanych przez Stowarzyszenie Kartel Kulturalny oraz Bibliotekę Miejską. Uczniowie wraz  z nauczycielami udali się do parku w Zabrzu-Rokitnicy ,gdzie odbywały się uroczystości. W czasie obchodów przedstawiciele samorządu wystąpili w wiosennym przedstawieniu. Ogłoszono także wyniki konkursu na najpiękniejszą Marzannę. Pierwsze miejsce zdobyła klasa 2 a i jednocześnie wygrała główną nagrodę –wycieczkę do kopalni Guido, natomiast trzecie miejsce zdobyła klasa 1a i otrzymała nagrodę -piłkę do siatkówki. Ostatnim punktem obchodów było przejście do rokitnickiego stawu, gdzie symbolicznie utopiono Marzannę, a tym samym pożegnano zimę.