Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3622 Klasa I a z wizytą w Bibliotece Miejskiej – SP28 Zabrze
SP28 Zabrze

Klasa I a z wizytą w Bibliotece Miejskiej

W czwartek 27 marca dzieci z klasy I a z panią Izabelą  Dąbkowską brały udział w zajęciach bibliotecznych. Pani bibliotekarka pokazała dzieciom kącik czytelniczy dla młodszych dzieci i zachęcała do czytania książek. Wszyscy podziwiali także wystawę sówek – symbolu mądrości oraz marzann, wśród których dzieci wypatrzyły swoją marzannę – laureatkę III miejsca w konkursie na „Najładniejszą marzannę”. Wycieczka dzieciom bardzo się podobała.