Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3622 Warsztaty dziennikarskie w klasie I a – SP28 Zabrze
SP28 Zabrze

Warsztaty dziennikarskie w klasie I a

W poniedziałek 31 marca z wizytą, w klasie I a była pani Katarzyna Włodarczyk – dziennikarka z Nowin Zabrzańskich. Przeprowadziła ona interesujące warsztaty dziennikarskie. Dzieci miały możliwość zapoznania się z tworzeniem artykułów oraz sposobem przeprowadzania wywiadów. Chętnie zadawały pytania swojej wychowawczyni Izabeli Dąbkowskiej. Były bardzo aktywne i zaskakiwały swoją pomysłowością.