Dzień: 2014-05-21

"Co dwie głowy to nie jedna"

,,Co dwie głowy to nie jedna” –  to tytuł miejskiego konkursu matematycznego dla uczniów klas trzecich , który odbył się 24 kwietnia w SP-22 w Zabrzu. Trzydziestu sześciu uczniów z trzecich klas, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w eliminacjach szkolnych zmierzyło się z trudnymi zadaniami matematycznymi. Jak sam tytuł mówi uczniowie pracowali w parach.Mogli się konsultować i wspólnie rozwiązywać zadania.

Jakże miła niespodzianka czekała na naszych uczniów podczas ogłoszenia wyników, bowiem najlepszą parą okazały się uczennice z klasy 3b Maja Groborz i Daria Pudło , podopieczne pani Anny Dereli.

Dziewczynki  zajęły zaszczytne I miejsce , okazały się najlepszymi ,,mózgami matematycznymi” w mieście.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!!!!