Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3622 VI MIEJSKI KONKURS KALIGRAFII 2014 r. – SP28 Zabrze
SP28 Zabrze

VI MIEJSKI KONKURS KALIGRAFII 2014 r.

28 maja w naszej szkole odbył się VI MIEJSKI KONKURS ŁADNEGO PISANIA-KALIGRAFII

Zgłoszono 28 uczestników, obecnych było 27. Tematem przepisywanego tekstu były zabytki zabrzańskie. Dzieci w ciągu wyznaczonego czasu miały przepisać cały tekst zgodnie
z zasadami pisania, łączenia liter
i rozmieszczenia tekstu na kartce.

Laureatami konkursu zostali:

 

Natalia Walc,

Emilia Kotowicz,

Dominik Chrószcz,

Oliwia Stefanik,

Filip Środa

Gratulujemy!!!

[Not a valid template]