Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3622 Śląski Dzień Sportu – SP28 Zabrze

Śląski Dzień Sportu

Klasom I-III w tym roku zaproponowano spędzenie Dnia Sportu wg tradycji śląskich. Uczniowie oprócz tradycyjnych konkurencji sportowych przygotowanych przez panią Annę Derelę, mieli możliwość pobawienia się tak jak, bawili się,  kiedyś ich mamy i babcie. Dzień ten poprzedzony był dalszą nauką śląskich wyrazów, którymi były pooklejane różne przedmioty w całej szkole. Nad przebiegiem” śląskiej części tego dnia czuwała organizatorka p. Helena Maśnica. Ku wielkiemu zdumieniu wszystkich, okazało się, że dzieciom bardzo spodobały się dawne zabawy podwórkowe typu: skakanie na gumie, przez skakankę, grzyb, strzelanie do celu ze „sznojdra” czy gra w „pinkla”. Jednak najwięcej radości sprawiło wszystkim uczniom robienie baniek mydlanych.

[Not a valid template]