Przedstawienie "Czerwony Kapturek"

W dniu 24 czerwca 2014 roku aktorzy z naszych klas teatralnych-IVa i Va wraz z wychowawczyniami panią Iwoną Boborowską i panią Sylwi Globisz-Pędziwiatr wystawili polsko-angielskie przedstawienie dla rodziców pt. „Little Red Riding Hood-Czerwony Kapturek”.

Rolę tytułową w przedstawieniu zagrała Aneta Dolatowska. Wszyscy chętni uczniowie mogli pokazać swoje talenty teatralne, muzyczne i taneczne, gdyż przedstawiona historia ubogacona była piosenkami i pokazami tanecznymi. Uczniowie pokazali się z bardzo dobrej strony również, jeśli chodzi o stronę językową, bez problemu recytując swoje role w języku angielskim.

Na zakończenie nasze najlepsze recytatorki Edyta Macikowska i Agata Strugała, które zajęły I i II miejsce w tegorocznej Lidze Recytatorów zaprezentowały wybrane przez siebie utwory.