Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3622 „Lis Witalis” – występ klasy teatralnej – SP28 Zabrze
SP28 Zabrze

„Lis Witalis” – występ klasy teatralnej

Aby godnie uczcić 50-lecie szkoły klasy teatralne, pod kierunkiem aktorki Anny Leśniak, przedstawiły widowisko pt.”Lis Witalis”. Występ wszystkim bardzo się podobał.

Oto fragment przedstawienia.