Dzień otwarty

10.03.2015r o godz.17.00 odbył się Dzień Otwarty dla dzieci pięcio-, sześcio- i siedmioletnich wraz z rodzicami. Pani dyrektor powitała przybyłych gości na sali gimnastycznej, na której zaraz potem uczniowie kl. IIIa przedstawili „Bajkę o siedmiu koziczkach” w gwarze śląskiej. Widownia nagrodziła inscenizację brawami, po czym rozpoczęła się zabawa z chustą Klanzy. Zabawa była przednia, zadbały o to p. nauczycielki naszej szkoły. Następnie p. dyrektor oprowadziła gości po szkole. Dzieci, z rodzicami, zwiedzały sale, w których uczą się klasy I – III i grupy przedszkolne. Po trudach zwiedzania w świetlicy szkolnej czekały racuchy, owoce i napoje. Wtedy był czas na zajęcia plastyczne dla maluchów, a rodzice wykorzystali go na rozmowy z p. dyrektor, i nauczycielami. Mamy nadzieję, że spotkamy się z naszymi małymi gośćmi w przyszłym roku szkolnym.