SP28 Zabrze

Witamy WIOSNĘ !

 20.03.2015r. witaliśmy w naszej szkole wiosnę. Z tej okazji Szkolny Samorząd Uczniowski zorganizował  konkurs na najsympatyczniejszą parę wiosenną z klas IV i V. Każda z klas mogła wystawić tylko jedną Panią i Pana Wiosnę. Wyznaczona dwójka z każdej klasy kilka dni przed konkursem losowała 1 zadanie do którego mogła się przygotować, było to m.in. odegranie scenki lub występ taneczny. O pozostałych konkurencjach o charakterze sportowym pary wiosenne dowiedziały się już podczas konkursu. Nasi uczniowie spisali się na medal, było wesoło, kolorowo i z dużą dawką poczucia humoru. Poczynania naszych par pilnie obserwowali pozostali uczniowie klas IV i V, ponieważ to oni decydowali o tym, która para zwycięży. Każda z klas, po wspólnej naradzie mogła zagłosować tylko na jedną parę. Aby rywalizacja była sprawiedliwa wcześniej ustalono, że nie można glosować na parę ze swojej klasy. Publiczność zadecydowała, że najsympatyczniejszą parą wiosenną została para z klasy Vb.