Konkurs Kaligrafii 2015 r.

28 maja w naszej szkole odbyła się kolejna edycja „Konkursu Ładnego Pisania i Kaligrafii”. Jest to konkurs miejski, więc jak zwykle kandydatów z klas drugich było dużo. Uczniowie przepisywali tekst związany
z zabytkami Zabrza. Poziom był bardzo wysoki, jednak bez większych problemów na czołówkę wyłoniło się sześcioro uczniów. Z tej szóstki jury wybrało trzy miejsca i trzy wyróżnienia. Dla nas radość była tym większa, że po raz pierwszy na najwyższym podium znalazła się uczennica naszej szkoły –Tatiana Hulboj z klasy II a, którą do konkursu przygotowała p. Izabela Dąbkowska. Gratulujemy!!! Nagrody rozdała osobiście pani metodyk Marzena Oterman. Aby uatrakcyjnić rozdanie nagród uczennice klasy czwartej wykonały wiersze, za które zdobyły wysokie nagrody w konkursach recytatorskich!