Dzień: 2015-11-28

Dzień Postaci z Bajek

5 listopada Samorząd Uczniowski ogłosił Dzień Postaci               z Bajek. To był kolorowy i wesoły dzień. Uczniowie z klas I – III  przyszli do szkoły przebrani za królewny, elfy, krasnoludki itp.  Każda klasa wybierała jedno przebranie, to które się najbardziej podobało większości klasy. Odbyła się sesja zdjęciowa najładniejszych strojów. Zdjęcia wybranych dzieci wisiały na gazetce Samorządu Uczniowskiego. W dalszym ciągu tej listopadowej zabawy Uczniowie klas   IV -VI oglądali galerię i głosowali na najładniejszy, w ich opinii, strój. Głosy starszych uczniów były raczej równomiernie rozłożone.             W czasie przerw przebrane dzieci miały okazję zaprezentować swoje kreacje kolegom, a zabawy ( np. w „ Pająka i muchy” ) miały jeszcze lepszy smak. Wesoło było w bajkowej szkole.