Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3622 2 grudnia 2015 – SP28 Zabrze

Dzień: 2015-12-02

Warsztaty dziennikarskie

Na przełomie listopada i grudnia odbędzie się cykl warsztatów dziennikarskich dla uczniów klas młodszych. Poprowadzi je pani Katarzyna Włodarczyk z Nowin Zabrzańskich.  Kl. III C I kl. II b  już takie warsztaty odbyły 26.11.2015r. Na zajęciach uczniowie pogłębili swoją wiedzę na temat segregacji odpadów oraz bawiły się w przeprowadzanie wywiadu. Dowiedzieliśmy się również, co to jest chochlik dziennikarski. Ponieważ w tym dniu w naszej szkole był Dzień Życzliwości, więc przy tej okazji uczniowie redagowali też teksty dla koleżanek i kolegów, które potem zostały odczytane i przekazane do adresatów. Zabawa była wyśmienita. Na zakończenie, ciężka praca uczniów, została nagrodzona drobnymi upominkami od sponsora warsztatów- firmy A.S.A.,zajmującej  się  wywozem i zagospodarowaniem śmieci w naszym mieście.