Warsztaty dziennikarskie

Na przełomie listopada i grudnia odbędzie się cykl warsztatów dziennikarskich dla uczniów klas młodszych. Poprowadzi je pani Katarzyna Włodarczyk z Nowin Zabrzańskich.  Kl. III C I kl. II b  już takie warsztaty odbyły 26.11.2015r. Na zajęciach uczniowie pogłębili swoją wiedzę na temat segregacji odpadów oraz bawiły się w przeprowadzanie wywiadu. Dowiedzieliśmy się również, co to jest chochlik dziennikarski. Ponieważ w tym dniu w naszej szkole był Dzień Życzliwości, więc przy tej okazji uczniowie redagowali też teksty dla koleżanek i kolegów, które potem zostały odczytane i przekazane do adresatów. Zabawa była wyśmienita. Na zakończenie, ciężka praca uczniów, została nagrodzona drobnymi upominkami od sponsora warsztatów- firmy A.S.A.,zajmującej  się  wywozem i zagospodarowaniem śmieci w naszym mieście.