SP28 Zabrze

Jasełka i wspólne kolędowanie z rodzicami i z SP 30

  21 i 22 grudnia w związku z programem „Co dwie szkoły to nie jedna”, zarówno w naszej szkole jak i w Szkole Podstawowej nr 30 na Helence odbyły się wieczory kolędowe. Klasy teatralne 5b i 6a pokazały wspaniałe jasełka po śląsku przygotowane pod nadzorem pani Anny Leśniak, a połączone siły chórów obydwu szkół zaprosiły wszystkich przybyłych do wspólnego kolędowania. Wieczór zakończony został zimowym akcentem-przedstawieniem przygotowanym przez uczniów z Helenki i ich opiekunkę panią Brandys. Co więcej, kolędowanie w naszej szkole uświetniły swoim występem siostry Brożek z klasy 2b, Oliwia Czelejewska z klasy 2a, Daria Pudło z klasy 5b i Agata Strugała z klasy 6b. Życząc sobie zdrowia i radości, w atmosferze spokoju i uśmiechu udaliśmy się do domów, by celebrować  czas nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

      A oto kilka zdjęć z występu w SP 30