Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3622 Odwiedziny św. Mikołaja – SP28 Zabrze
SP28 Zabrze

Odwiedziny św. Mikołaja

7 grudnia 2015 roku do naszej szkoły zawitał Mikołaj wraz ze swoją świtą. Towarzyszyły mu dwie anielice Agata i Julia oraz psotliwy diabełek, który dostarczył uczniom dużo zabawy i humoru. Mikołaj rozdawał prezenty a aniołki częstowały dzieci cukierkami.  Uczniowie, aby zaskarbić sobie względy u Mikołaja śpiewali kolędy, pastorałki i recytowali wiersze. W tym dniu nikt nie został pominięty, a uczniowie szczególnie z klas młodszych, bardzo pozytywnie i entuzjastycznie reagowali na odwiedziny Mikołaja i jego pomocników.

                                                                                       (Marlena Flak)