Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3622 Co dwie szkoły to nie jedna – SP28 Zabrze
SP28 Zabrze

Co dwie szkoły to nie jedna

CO DWIE SZKOŁY TO NIE JEDNA 2015 – harmonogram

linia-ruchomy-obrazek-0378

Sprawozdanie z realizacji projektu z matematyki, przyrody, informatyki za miesiąc listopad – SP30

linia-ruchomy-obrazek-0378

Konkurs plastyczny – Każdy święty chodzi uśmiechnięty

linia-ruchomy-obrazek-0378

Sprawozdanie z realizacji projektu z matematyki, przyrody, informatyki za miesiąc grudzień i styczeń

linia-ruchomy-obrazek-0378

Sprawozdanie z realizacji projektu z języka angielskiego

linia-ruchomy-obrazek-0378

 Sprawozdanie z realizacji projektu zespołu humanistycznego I semestrze

linia-ruchomy-obrazek-0378

Konkurs czytania ze zrozumieniem.

linia-ruchomy-obrazek-0378

Sprawozdanie z realizacji projektu z matematyki, przyrody, informatyki za miesiące  – luty-marzec

linia-ruchomy-obrazek-0378

Mistrz tabliczki mnożenia

linia-ruchomy-obrazek-0378

Najpiękniejsza klasowa pisanka

linia-ruchomy-obrazek-0378

HARMONOGRAM spotkania podsumowującego projekt – Co dwie szkoły to nie jedna