SP28 Zabrze

Wycieczka na lodowisko

 04.03.16r. wybraliśmy się, jak co roku, wraz z klasą 5b na lodowisko w Gliwicach. Kiedy weszliśmy na lód niektórzy jeździli   w łyżwach jakby to robili od urodzenia, a niektórzy nie czuli  się tak pewnie. Zabawa była świetna! Wszyscy doskonale się bawili a czas spędzony na lodowisku umilała nam grająca w tle muzyka. Niektórzy zaliczyli kilka upadków, ale nie przejmowali się tym, bo mogli liczyć   na pomoc kolegów i koleżanek. W każdej chwili mogliśmy skorzystać      z małej kawiarenki koło tafli. Można było tam kupić gorącą czekoladę, a jeżeli ktoś był głodny mógł również sobie kupić pyszną zapiekankę oraz wiele innych smakołyków. W kawiarence nie zabrakło również słodkości. Po dłuższym czasie spędzonym na lodowisku dołączyła      do nas inna szkoła, ale nie przeszkadzało nam ich towarzystwo,        bo wszyscy świetnie się bawiliśmy. Po dwóch miło spędzonych godzinach niestety przyszedł czas na powrót do szkoły. Wszyscy    ze smutkiem opuściliśmy lodowisko. Zapewne świetną zabawę na lodowisku będziemy wspominać przez wiele lat!

                  (Julia Bok – uczennica klasy VI a)