SP28 Zabrze

Obchody Dnia Kobiet

DZIEŃ KOBIET

Obchody Dnia Kobiet  były kolejną akcją zaplanowaną przez uczniów i opiekunów samorządu szkolnego. Z tej okazji 8.03.2016r. chłopcy odświętnie ubrani składali życzenia oraz rozdawali słodkości wszystkim dziewczynkom i paniom pracującym w szkole. Musimy przyznać, że uczniowie stanęli na wysokości zadania i ze swoimi życzeniami trafili do wszystkich.

Dodatkowo kilka dni wcześniej tj. 4.03.2016r. jak co roku Samorząd Szkolny zorganizował plebiscyt na najsympatyczniejszą dziewczynę naszej szkoły, wśród uczennic klas IV- VI. Podczas długiej przerwy wszyscy chłopcy
z klas IV- VI mogli oddać swój głos na tą dziewczynkę, która ich zdaniem zasługuje na ten zaszczytny tytuł

Po podliczeniu głosów okazało się, że…

PLEBISCYT NA NAJSYMPATYCZNIEJSZĄ DZIEWCZYNĘ W SZKOLE
wygrała PATRYCJA BORYCKA Z KLASY VI B