SP28 Zabrze

Targi Edukacyjne

linia-ruchomy-obrazek-0447

TARGI EDUKACYJNE

Dnia 14.03.2016 r. odbyły się targi edukacyjne, w czasie których swoją ofertę zaprezentowały różne gimnazja. Każda szkoła miała swoje stanowisko. Wiele z nich posiadało także prezentacje o swojej szkole. O wszystko mogliśmy pytać uczniów i dostawaliśmy rzeczowe odpowiedzi. Uczniowie byli bardzo mili i ciekawie opowiadali o swoich szkołach. Dostawaliśmy również dużo ulotek, a od niektórych również słodki poczęstunek. Zaciekawiło nas gimnazjum, które zrobiło eksperyment i stworzyło dla nas peeling do wcierania w skórę oraz kulę do kąpieli.
Z takiego upominku oczywiście najbardziej ucieszyły się dziewczyny. Mogliśmy również porozmawiać z niektórymi nauczycielami oraz dyrektorem. Kiedy już wszyscy uzyskali odpowiedzi na dręczące ich pytania targi się skończyły i wróciliśmy do domów z głową pełną informacji. Zapewne każdy przemyśli wszystko i wybierze swoją wymarzoną drogę.

Targi były bardzo pomocne, ponieważ dzięki nim mogliśmy dowiedzieć się wielu o różnych gimnazjach.

(Julia Bok, uczennica klasy VI a)

linia-ruchomy-obrazek-0447