Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3622 Otwarte zajęcia rekreacyjne dla pań – SP28 Zabrze
SP28 Zabrze

Otwarte zajęcia rekreacyjne dla pań

Dnia 15.03.2016 r. w naszej szkole odbyły się pokazowe zajęcia rekreacji ruchowej dla kobiet. Panie przez godzinę, w towarzystwie energicznej muzyki, świetnie się bawiły jednocześnie spalając kalorie. Na sali nie zabrakło również organizatorów – pani dyrektor oraz rady rodziców, którzy również postanowili poćwiczyć. Trening poprowadziła nauczycielka wychowania fizycznego pani Paulina Drzastwa.                                                (Paulina Drzastwa)