Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3622 Taneczne przerwy – SP28 Zabrze
SP28 Zabrze

Taneczne przerwy

Od 14.03.2016 r. w naszej szkole ruszyły „taneczne przerwy” podczas, których nasi uczniowie mogą poszaleć na sali gimnastycznej. Fantastyczną zabawę, w rytmach najnowszych hitów, gwarantują nauczycielki wychowania fizycznego pani Marlena Flak i pani Paulina Drzastwa, a także uczennice ze szkolnego zespołu tanecznego. Zamiennie z przerwami tanecznymi, na sali gimnastycznej, podczas przerw będzie także możliwość poskakania na skakance czy pokręcenia hula-hopem. Wszystkie informacje dzieci zawsze znajdą wywieszone na drzwiach sali gimnastycznej, a wychowawcy w pokoju nauczycielskim. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!                                                     (Paulina Drzastwa)