SP28 Zabrze

Witamy gości z przedszkola

Nasza szkoła ogłosiła i przeprowadziła konkurs plastyczny dla dzieci 5 i 6-letnich uczęszczających do oddziału przedszkolnego przy naszej szkole oraz dzieci z Przedszkoli nr 39 i 41. Wpłynęło do nas wiele plastycznych prac przedstawiających PANIĄ WIOSNĘ w oczach i wyobraźni dziecięcej. Wybór tych najładniejszych prac był bardzo trudny, dlatego też nagrodziliśmy dyplomami i upominkami wszystkie zaangażowane dzieci. Rozdanie nagród wraz z dyplomami odbyło się 11 kwietnia 2016 o godz. 16.30. Wcześniej uczniowie z kl. III a, b, c przygotowały inscenizację, recytowały wiersze i zaśpiewały piosenki.
Paniom z naszego oddziału przedszkolnego i z Przedszkola nr 39 dziękujemy za zaangażowanie i współpracę.
I miejsce: Agata Kandora Przedszkole nr 39 opiekun: mgr Joanna Basa
II miejsce: Joanna Hasterok Przedszkole nr 39, Lena Rysz Przedszkole nr 39 Aleksandra Szwarc Przedszkole nr 39, Aleksandra Wawrzyńczyk Przedszkole nr 39 opiekun: mgr Alicja Kromolan
III miejsce: Oliwia Foks oddział przedszkolny przy SP 28, Julia Jakubczak oddział przedszkolny przy SP 28 Natalia Kulesza oddział przedszkolny przy SP 28, Patrycja Moszczyńska oddział przedszkolny przy SP 28
opiekunowie: mgr Grażyna Kiendyś, mgr Patrycja Naguszewska III miejsce: Julia Staniczek Przedszkole nr 39
opiekun: mgr Alicja Kromolan
Wyróżnienia: Maciej Konieczka Przedszkole nr 39, Magdalena Kotara Przedszkole nr 39
Ewa Nowak Przedszkole nr 39, Magdalena Wilczak Przedszkole nr 39 opiekun: mgr Alicja Kromolan
(Izabela Dąbkowska)