Spotkanie z TAURONEM

W piątek 29 kwietnia 2016 uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej nr 28 im. Miłośników Rokitnicy brały udział w zajęciach edukacyjnych w ramach programu „Bezpieczniki TAURONA. Włącz dla dobra dziecka.” prowadzonych przez pana Sławomira Hermana.

Dzieci zobaczyły pouczający film, pokazujący skutki niebezpiecznego postępowania z prądem oraz sposoby bezpiecznych zachowań. Prowadzący wyjaśniał dzieciom wiele zagadnień dotyczących obsługi urządzeń elektrycznych. Uczniowie byli wyjątkowo aktywni i zaangażowani na zajęciach, które były bardzo atrakcyjne.

Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał długopis                      z zakreślaczem z logo firmy TAURON.                                                                                        (Izabela Dąbkowska)