SP28 Zabrze

Dzień sportu

06.06 w naszej szkole odbył się Dzień Sportu. Po przywitaniu przez Panią Dyrektor, każda drużyna lub indywidualni uczniowie przystąpili do rywalizacji sportowej. Każdy mógł wybrać dyscyplinę, która mu najbardziej odpowiadała. Wśród dyscyplin indywidualnych można było rywalizować w rzucie piłką lekarską, biegach, skokach w dal, w przeskokach przez skakankę, a wśród grupowych: ringo, piłka nożna, koszykówka zarówno dla chłopców jak i dziewcząt. Chętni mogli się pobawić zabawkami sprzed lat lub grać w gry swoich rodziców. Klasy I-III brały udział w wyścigach rzędów. Każdy, kto nie brał udziału w grach lub po prostu chciał odpocząć, mógł położyć się na kocach i korzystać z pięknej pogody. Na koniec zostały wręczone dyplomy. Szczególne wyróżnienie, dyplom i oklaski otrzymała Pani Dyrektor, która pokonała wszystkich uczestników w ilości przeskoków przez skakankę!!!                                                                        (Jolanta Brzozoń)