Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3622 10 czerwca 2016 – SP28 Zabrze

Dzień: 2016-06-10

„Cinderella” w wykonaniu klasy III a

8.06. 2016r. klasa III a wraz z p. Sylwią Globisz-Pędziwiatr wystawiła przygotowane przez siebie przedstawienie w języku angielskim pt. „Cinderella”. Zaproszeni goście-rodzice, dziadkowie, dyrekcja szkoły, nauczyciele i koledzy docenili duży profesjonalizm językowy jak i aktorski Ani, Celiny, Laury, Julii, Wiktorii, Jakuba B, Jakuba G., Maćka, Karola, Szymona i Bartka.                                       (Sylwia Globisz-Pędziwiatr )

Klasy szóste na Dniach Nauki w 12 ZSO

8 czerwca 2016 r.  szóstoklasiści z naszej szkoły uczestniczyli w Dniu Nauki zorganizowanym  w ZSO nr 12 w Zabrzu. Gimnazjaliści i licealiści zaprezentowali  wiele ciekawych doświadczeń przyrodniczych, które pozwoliły zrozumieć  różne zjawiska fizyczne i  reakcje chemiczne.  Sale lekcyjne zamieniły się w laboratoria. Przy kolejnych stanowiskach odbywały się pokazy. Demonstrowano  ciekawe  i efektowne eksperymenty. Młodzi fizycy i chemicy byli świetnie przygotowani  i chętnie objaśniali przebieg doświadczenia młodszym kolegom.

Na takich zajęciach nikt się nie nudził. Wyjście  na Dzień Nauki zorganizowały nauczycielki przyrody Danuta Ciesielska i Renata Urban                                                 (Renata Urban)