Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3622 Noc w szkole – SP28 Zabrze
SP28 Zabrze

Noc w szkole

W nocy z 10 na 11 czerwca 2016r. nasza klasa wraz z wychowawcą zorganizowała dla siebie noc w szkole. Cała impreza rozpoczęła się o godz. 20.00. Pięknie wystrojone dziewczyny i chłopcy przybyli z poduszkami i śpiworami oraz drobnymi smakołykami do szkoły. Najpierw przygotowaliśmy salę, a potem zaczęły się tańce, które przerwaliśmy na chwilę, by delektować się dostarczoną nam pizzą. Po chwili wydechu pośpiewaliśmy różne piosenki, pograliśmy z butelkę, zobaczyliśmy zdjęcia z młodych lat i dwa filmy. Chcąc nie chcąc zasnęliśmy. Panie obudziły nas o 7.30. Posprzątaliśmy salę i udaliśmy się do domu na dalsze spanko. Wszystkim bardzo się podobało.                 (Sylwia Globisz-Pędziwiatr)