SP28 Zabrze

Zakończenie klas szóstych

linia-ruchomy-obrazek-0447

I nadszedł niestety ten dzień, kiedy musimy się rozstać. W dniu 24.06.2016 r., o godzinie 11.00 uroczystą akademią jako uczniowie klas szóstych pożegnaliśmy  się ze szkołą, w której spędziliśmy kawałek swego młodego życia.
W pierwszej części uroczystości otrzymaliśmy świadectwa ukończenia szkoły, a nasi rodzice listy gratulacyjne i podziękowania.

Z całego serca podziękowaliśmy rodzicom, dyrekcji, nauczycielom i pracownikom szkoły za całe wsparcie, które otrzymaliśmy w ciągu tych sześciu lat. Również Agata Strugała, już teraz oficjalnie, otrzymała tytuł „Najlepszej
z Najlepszych”, czyli najlepszej szóstoklasistki
w szkole, uzyskując średnią 5,9.

W drugiej części w zabawnych scenkach pokazaliśmy „Dzień z życia szóstoklasisty”
i „Wywiadówkę”, które bardzo spodobały się wszystkim oglądającym. Po zakończeniu części oficjalnej udaliśmy się ostatni raz do naszej klasy, by wspólnie spędzić ostatnie chwile
w naszej szkole, pożegnać się i we własnym gronie uronić kilka łez. 
(Sylwia Globisz-Pędziwiatr)

linia-ruchomy-obrazek-0447