Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3622 Wystartowaliśmy!!! – SP28 Zabrze
SP28 Zabrze

Wystartowaliśmy!!!

linia-ruchomy-obrazek-0447

W czwartek – 1 września – uroczyście rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny. O godzinie 9:00 swoje pierwsze spotkanie po wakacjach mieli uczniowie klas II, III, IV, V i VI.

O 10:00 – rozemocjonowane, z wielkimi
i ciężkimi tytami w szkole pojawiły się tegoroczne pierwszaki, a o 11:00 – startowały przedszkolaki.

Wszystkim życzymy wielu sukcesów!!!

linia-ruchomy-obrazek-0447