Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3622 Dziękujemy naszym nauczycielom… – SP28 Zabrze
SP28 Zabrze

Dziękujemy naszym nauczycielom…

linia-ruchomy-obrazek-0447

Samorząd Szkolny – Mały i Duży – uczcił, pieśnią, tańcem i kwiatami Dzień Edukacji Narodowej. Uczniowie, pod kierunkiem swoich opiekunów, sparodiowali konferencję klasyfikacyjną. Trzeba przyznać, że momentami czuliśmy się jak na prawdziwej konferencji. Oprócz humoru, uczniowie swoimi życzeniami i piękną różą dostarczyli nam wieluwzruszeń. Dziękujemy!!!                                                                                                                         (Jolanta Brzozoń)

linia-ruchomy-obrazek-0447