Zabrze – moje miasto – konkurs

Szkolny Konkurs „Zabrze – moje miasto”
– tegoroczny tytuł:

POZNAJEMY ZABRZAŃSKIE DZIELNICE

W tym roku Szkolny Konkurs z cyklu „Zabrze – moje miasto” organizowany w  klasach IV – VI odbył się 27 października. Przedmiotem oceny jury były prace plastyczne wykonane w formie plakatu reklamującego wylosowaną dzielnicę.
3 – osobowe zespoły klasowe w atrakcyjny sposób zaprezentowały przygotowane wcześniej informacje na temat konkretnej dzielnicy Zabrza. Ocenie podlegał wykonany plakat oraz sposób prezentacji wylosowanego tematu. Dodatkowo, każdy zespół losował
z opracowanego zestawu jedno pytanie, wymagające wiedzy ogólnej na temat naszego miasta. Wszystkie zespoły przygotowały się starannie do prezentacji, co niewątpliwie przyczyniło się do poszerzenia wiedzy na temat zabrzańskich dzielnic. Jury z dumą podziwiało występy  uczniów oraz przygotowane przez nich plakaty. Prezentacje podobały się także zgromadzonej widowni, czego wyrazem były oklaski dla występujących.  Oto wyniki konkursu:

Wyniki konkursu – Zabrze – moje miasto

Organizatorki: J. Stefanik-Heinrich,