Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3622 Dzień PLUSZOWEGO MISIA – SP28 Zabrze
SP28 Zabrze

Dzień PLUSZOWEGO MISIA

25 listopada obchodziliśmy w szkole Światowy Dzień Pluszowego Misia. Dzieci przyszły tego dnia na lekcje w miłym towarzystwie. Misie siedziały na ławkach, spacerowały na przerwach, aż w końcu spotkały się wszystkie na sali gimnastycznej, gdzie został wybrany największy i najmniejszy z nich. Właścicielką największego misia była Julia Pudło, a najmniejszego Karolina Grajcar. Było wyjątkowo miło, mięciutko i przytulnie.       ( Krystyna Włoczyk)