Dzień: 2017-03-08

Mamy kolejną Czarę Dobroci!

Nieskromnie mówiąc – można było się tego spodziewać, skoro w ramach akcji „Dzieci dzieciom” w czasie tegorocznego Finału WOŚP nasza szkoła zebrała największą kwotę. Miło nam jednak poinformować, że po raz kolejny zdobyliśmy Czarę Dobroci – puchar przyznawany najhojniejszym darczyńcom.

Dziękujemy!!!

Dyplom przyznania Czary Dobroci

Międzyszkolny Konkurs wiedzy o Fryderyku Chopinie

8 marca 2017 r. odbył się w naszej szkole kolejny finał konkursu wiedzy o Fryderyku Chopinie. Tym razem
w konkursie brały udział szkoły; SP nr 24, SP nr 26 i SP nr 28. Ponad dwa tygodnie wcześniej odbył się pierwszy etap rywalizacji między uczniami, na szczeblu szkolnym. Uczniowie z najwyższą punktacją zakwalifikowali się do marcowego finału. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas czwartych – Anna Wojcik (kl. IVc) oraz Jakub Galarda (kl. IVa). Mimo iż nasi reprezentanci nie znaleźli się ostatecznie w trójce zwycięzców to już sam fakt, że trafili do finału eliminując starszych kolegów należy uznać za ich niemały sukces. W bieżącym roku szkolnym najwyższą wiedzą z zakresu życia i twórczości Fryderyka Chopina wykazali się następujący uczniowie:
I miejsce: Maja Kuder (SP 24)
II miejsce: Marta Rachubińska ( SP 26)
III miejsce: Anna Chojnowska ( SP 26)
Wyróżnienia: Jakub Galarda (SP 28), Anna Wojcik (SP 28), Roksana Sitarczuk (SP 24).
Organizatorami konkursu były: pani Agnieszka Łukaszek, pani Dorota Zabielna.

Dzień Kobiet w klasie III c

Tak obchodzili Dzień Kobiet chłopcy z klasy III c