Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sp28/domains/sp28.zabrze.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3622 Dzień Doświadczeń „Szkiełko i oko” – SP28 Zabrze
SP28 Zabrze

Dzień Doświadczeń „Szkiełko i oko”

linia-ruchomy-obrazek-0447

  30.03.2017 r. w naszej szkole zorganizowano Dzień Doświadczeń „Szkiełko i oko”. Uczniowie uczestniczyli w pokazie doświadczeń przyrodniczych, które przygotowali ich koledzy z klas IV i V  oraz obserwowali przyrodę przez przyrządy optyczne (mikroskopy i lupy).  Nad poprawnością merytoryczną  prowadzonych doświadczeń czuwały nauczycielki przyrody: Danuta Ciesielska i Renata Urban.

linia-ruchomy-obrazek-0447